![LaografikoMouseio_DimitrisLetsios-photoby_KonstantinosTsakalidis/SOOC](https://2018.photobiennale-greece.gr/wp-content/uploads/2018/10/21_02_20180919_Opening_Laografiko_TK_4157_SOOC.jpg)
Μια εκδήλωση λόγου στην οποία συμμετέχουν οι: Γιάννης Επαμεινώνδας (Διευθυντής του Πολιτιστικού Κέντρου Θεσσαλονίκης του Μορφωτικού Ιδρύματος Εθνικής Τράπεζας), Ηρακλής Παπαϊωάννου (Διευθυντής του Μουσείου Φωτογραφίας Θεσσαλονίκης) και η Ορσαλία Ελένη Κασσαβέτη (Δρ. Πολιτισμικών Σπουδών ΕΚΠΑ, Ακαδημαϊκή Υπότροφος ΑΠΘ).
Είσοδος ελεύθερη.
Πληροφορίες
Ημέρα: Τετάρτη 7 Νοεμβρίου 2018
Χώρος: Λαογραφικό & Εθνολογικό Μουσείο Μακεδονίας Θράκης
Ώρα: 19:00-21:00